ANADOLU HUKUK BÜROSU
İcra İflas Hukuku

İcra İflas Hukuku

Anadolu Hukuk Bürosu  İcra ve İflas Hukuku alanında ki faaliyetlerini sistematik bir şekilde yerine getirmekte ve sonuç odaklı çalışmaktadır. Büromuza gelen dosyalar ile ilgili olarak öncelikle İSTİHBARAT B .. Devamı..

Arabuluculuk

Arabuluculuk

ZORUNLU VE İHTİYARİ ARABULULCULUK Arabuluculuk; bir özel hukuk uyuşmazlığının tarafı olan kişilerin, özgür iradeleriyle seçtikleri tarafsız ve uzman bir üçüncü kişinin (arabulucu) hakemliği .. Devamı..

Ticaret Hukuku

Ticaret Hukuku

Ticari Sözleşmeler Şirketlerinizin ticari olarak gerek mal alımı gerek mal satımı ile ilgili gerçek ve tüzel üçüncü (3.) kişilerle yapılacak olan sözleşmelerin tarafımızca hazırlanması ve .. Devamı..

Aile Hukuku

Aile Hukuku

Anadolu Hukuk Bürosu aile hukuku ve boşanma davalarında da müvekkillerine hizmet vermektedir. Boşanma, evliliğin yasal olarak sona ermesi demektir. Bunun için de boşanma davası açmadan önce ve dava sırasında tecr& .. Devamı..

İş Hukuku

İş Hukuku

Sözleşmelerin Hazırlanması Çalışanlar ile imzalanacak olan iş sözleşmelerinin hazırlanması İşyeri İç Yönetmeliği ve Personel Yönetmeliğinin hazırlanması İşyerind .. Devamı..

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Ticari yatırım odaklı olmak üzere; mülkiyet sahiplerine ve yatırımcılara mülklerinin devri ve yönetimi konularında danışmanlık ve her türlü gereken işlemlerin idari mercilerde yapılması yönünde h .. Devamı..

Sağlık Hukuku

Sağlık Hukuku

Hukuk Büromuz tarafından müvekkillerimize Sağlık Hukuku alanında uzman bir kadro ile sağlık personelinin tıbbi hatalarından doğacak sorumluluk, hasta ve hekim hakları, özel sağlık kuruluşları yönetimi ile sağlık ku .. Devamı..

Sigorta Hukuku

Sigorta Hukuku

Sigorta bilincinin günden güne arttığı Türkiye'de faaliyet göstermekte olan sigorta şirketleri açısından poliçe tanzimi kadar, hasar süreçlerinin verimli yönetilmesi de büy&u .. Devamı..

Miras Hukuku

Miras Hukuku

Miras avukatı miras sürecinde bireylerin ihtiyacı olan hukuki desteği sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Miras açısından anlaşmazlığa düşen ya da kendisine kalan mirastan payına düşen yasal miras hakkını alamay .. Devamı..

Şirketler Hukuku

Şirketler Hukuku

Avukatlarımız, yerli ve yabancı müvekkillerinin talebi doğrultusunda şirket açılışlarının gerçekleştirilmesi ve tescili, ticaret adı ve işletme ünvanı tescili işlemlerinin yürütülmesi ba .. Devamı..

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

I-TÜRKİYE DE YAPILACAK YATIRIMLARA İLİŞKİN MALİ ,  İDARİ VE ÖZEL HUKUKA  İLİŞKİN TÜM  ARAŞTIRMALARIN YAPILMASI , ANALİZLERİN HAZIRLANMASI, II-KARAR VERİLEN YATIRIMA İLİŞKİN TÜM SÖZLEŞMEL .. Devamı..